19.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Летна Шема Мозаик

Масичка со фрижидер: Сè што ви треба за овие жештини (видео)

Keter Cool Bar е најфункционалната мала маса која сте ја виделе досега.

Имено, станува збор за изум кој во исто време е и фрижидер и масичка. Сè што треба да направите е да ја подигнете подлогата на која стојат чашите и фрижидерот е пред вас.

Оваа масичка е идеална за летните денови кога уживаме во освежувачки напивки.

https://www.facebook.com/designinsider/videos/530227113985589/?t=0