Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Дали сега после претседателските избори ќе се врати Томе!?

Прашањето кое многумина ги остави со прашалници, дали Томе, мега популарниот папагал на средно познатиот пејач Марјан Стојановски, сега конечно после претседателските избори ќе се врати дома!? Се оправи ли едношалтерскиот систем во Македонија? Која поп песна е омилена кај поповите!? Како македонскиот народ се бореше против турскиот аскер!? И ред други прилози кои фановите на Фчерашни одлучија дека им се омилени.

Уживајте во компилациската епизода, а ние се гледаме наредната недела во стариот термин, 19:30 часот на Канал 5 телевизија.

error: Соддржината е заштитена.