Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Како да излупите компир за секунда!? (видео)

Кога станува збор за лупење компири, користењето конвенционални методи може да биде долготрајна и досадна задача. За среќа популарниот „Јутјубер“ Дејв Хакс има решение за тој проблем.

Тој ќе ви покаже како да излупите компир за секунда…

Погледнете и споделете со пријателите:

error: Соддржината е заштитена.