Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(Видео) Куче во автомобил му свири на својот сопственик

Видео со две кучиња е хит на социјалните мрежи, бидејќи едното од кучињата со свирка го повикува својот сопственик, кој во тој момент се наоѓал во пицерија.

Како што пренесуваат медиумите, сопственикот излегол шокиран и збунет и помислил дека свирела жената која случајно поминала и го снимила видеото. Сепак, таа низ смеа му објаснила дека зад свирежите стојат неговите кучиња.

Во тренд…