Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Не сакала ниту да го погледне додека не седнал во „ламборџини“: Еве како трчала по него (ВИДЕО)

Живееме во време во кое девојките сакаат скапи работи, а тоа се обидуваат да го освојат на што полесен начин – така што бараат момци со многу пари. Да, станува збор за „спонзоруши“.

Погледнете го видеото во продолжение и се` ќе ви биде јасно: