Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Вонредна прес конференција на Христијан Мицкоски

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ вечерва во 19 часот и 30 минути ќе оддржи вонредна прес конференција, дознава Centar.mk

Според информациите прес конференцијата треба да се оддржи во седиштето на ВМРО ДПМНЕ, каде се очекува обраќањето на нивниот лидер.