36.8 C
Скопје
23. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Први вести Мозаик

Фото: Тргна по бадникови гранки со своето ферари, а за момент стана хит на интернет

Инстаграмот деновиве е преполн со честитки за божикните празници, но и фотографии од снежната покривка која ја има буквално низ цела поранешна Југославија, но најинтересниот момент може да се рече дека е оваа фотографија која буквално го “запали” инстаграмот.

Извесен Србин од Швајцарија тргнал по бадникови гранки со своето скапоцено црвено ферари.

Видеото и фотките се виситнски хит на социјалните мрежи.