36.8 C
Скопје
23. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Први вести Македонија ТОП ВЕСТИ

Човек почина на улица на Железничка

Човек почина на улица во близина на Железничката станица во Скопје.

Засега не се знае идентитетот на починатиот, ниту, пак, причините за смртта. Полицијата е на терен.

(Макфакс)