Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Вооружена драма во Скопје

Две лица со закана со оружје ограбиле спортска обложувалница во населбата Илинден во Скопје.

Како што информираат од МВР, тие од вработената одзеле околу 16.000 денари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Loading…


Во тренд…