Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Лила ретко се гледа ваква (фото)

Лилла Филиповска е секогаш во тоалети поради нејзината професија, важи за модна икона, и постојано е гламурозна.

Овој пак во супер модна а едноставна комбинација, таа изненади со оваа фотографија.

error: Соддржината е заштитена.