Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ОВА е лимузината која Путин одби да биде службен автомобил на претседателот! (ВИДЕО)

Иако е опремена со најдобра технологија и внатрешноста изгледа феноменално, Рускиот претседател Владимир Путин ја одбил оваа лимузина

Погледнете како изгледа:

error: Соддржината е заштитена.