Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(Видео) Игор Џамбазов е со добро здравје

Игор Џамбазов е со добро здравје, неточна вест е пласирана на интернет медиумите.

Игор Џамбазов со демант на објавата на Вечер дека бил итно пренесен во болница.

Погледнете го видеото…

Во тренд…