Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Скопјанец претепан пред угостителски објект

Во 22.30 часот во Секторот за внатрешни работи Скопје, 25-годишниот М.Р. од Скопје пријавил дека истиот ден околу 20.40 часот пред влез на угостителски објект на улицата „Загребска“ бил физички нападнат од три лица од кои едното лице го познавал.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Во тренд…