19.8 C
Скопје
18. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
АвтоЦентар

ОВА е лимузината која Путин одби да биде службен автомобил на претседателот! (видео)

Иако е опремена со најдобра технологија и внатрешноста изгледа феноменално, Рускиот претседател Владимир Путин ја одбил оваа лимузина.

Погледнете како изгледа:

https://www.youtube.com/watch?v=5oWhmQQY8Fk