Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Неодговорен возач предизвика несреќа: Комби прелета преку кружен тек (Видео)

Сиво комби со голема брзина престигнувало колона возила, а кога наишло на кружен тек се случила несреќа.

На интернет објавена е снимка која ја направил еден возач, а на која се гледа како возачот на комбито прелетал покрај другите автомобили.

Во несреќата повредени се три лица.

Погледнете ја оваа опасна ситуација.