Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Протекоа фотографии од новиот Iphone XS – еве како изгледа (Видео)

Две недели пред „Apple“ да го претстави својот нов модел, 9to5Mac објави фотографии од новите уреди.

Фотографиите делуваат легитимно, доаѓаат од релативно проверен извор, а на нив можеме да го видиме новиот iPhone XS и четвртата серија на Apple Watch.