Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Видео од девојка која сади цвеќе го погледнале милиони луѓе, еве и зошто

Девојката претставена како Кејти пред неколку месеци стана апсолутен хит на Јутјуб.

Иако во насловот на видеото стои дека таа едноставно сади цвеќе, нејзината снимка е прегледана милиони пати.

Кејти прегледите ги собрала благодарение на облеката која прилично открива, а не е изненадување дека така станала магнет за мажите.

Во тренд…