Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Двајца бездомници се натпреварувале во туркање на раце за пари, на крај се случил неочекуван пресврт

Двајца бездомници се натпреварувале во туркање на раце за пари, на крај се случил неочекуван пресврт!

Двајца бездомници се случајно избрани за натпреварување во туркање на раце, а на победникот требало да му бидат врачени 100 долари како награда. Меѓутоа, на крај се случил пресврт кој никој не го очекувал.

Во видеото во прилог погледнете што се случило откако завршило натпреварувањето…

Без оглед на тоа колку малку имате, секогаш можете да одвоите дел за подарок…

Можеби ќе ве интересира

3 хороскопски знаци кои имаат најмалку шанси да се збогатат!

CENTAR MKD

Родени милионери: Три хороскопски знаци предодредени за богатство

CENTAR MKD

Пет хороскопски знаци толку ќе се збогатат што нема да знаат што со парите

CENTAR MKD