Секогаш во средиштето на збиднувањата...

ФОТО: Со црна танга и проѕирен фустан – Лила направи бум на Инстаграм

Лила Филиповска никогаш посекси. Во црна танга со проѕирен фустан, позираше со Сергеј Варошлија и ги запали социјалните мрежи.

Ова е нејзината најсмела комбинација.

Во тренд…