Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(видео) Кети сади цвеќе, а видеото веќе собра над 12 милиони прегледи

Девојката претставена како Кети веќе два дена е апсолутен хит на Јутјуб.

Со други зборови, на таа платформа најмногу се гледа нејзиното двеминутно видео, иако во насловот стои дека таа едноставно сади цвеќе.

Кејти собрала 12 милиони прегледи благодарение на облеката која прилично открива, а не е изненадување дека така станала магнет за мажите.

Исто така, во краток рок собрала и 20.000 лајкови. Погледнете го видеото…

Во тренд…