Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Исчистете го телото од токсини: Само една лажица и ќе го испразните стомакот за 2 минути

Нашите црева се многу важни и од време на време треба да се прочистат од отрови кои се собираат во организмот, поради конзумирање на разни намирници.

Овој лек се покажал како многу ефикасен за тоа.

Состојки: – 5 шолји зовриена вода; – 100 грама сливи; – 100 грама урми

Подготовка: Во зовриената вода додадете ги сливите и урмите. Оставете ги 15 минути, а потоа оставете да се излади.

Наутро на празен желудник земајте по една лажица.

Во тренд…