Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Се степаа двајца полицајци – минувачите снимаа (Видео)

На Фејсбук е објавена урнебесна снимка која стана вирален хит, а која прикажува како среде улица, среде бел ден и на службена должност се тепаат двајца полицајци.

Судирот прво почнал вербално, а потоа почнала и размена на удари.

Погледнете како тоа изгледало…