Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Ја запреле поради голема брзина: А потоа откриле дека крие нешто неверојатно

Полицијата во Мисури на автопат запрела 27-годишна девојка затоа што возела пребрзо.

Но, потоа претресувајќи ја доживеале вистински шок.

Прво кај неа пронашле дрога – во автомобилот имала екстази и хероин.

Меѓутоа, после приведувањето во станица следело уште поголемо изненадување. При преглед, во нејзината вагина пронашле 14 см долг пиштол кој бил наполнет.

Девојката на суд ја признала вината. Сега и се заканува казна од вкупно 25 години затвор, пишува Дејли Мејл.