Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Манијак се самозадоволувал на „Партизанска“

Дваесет и петгодишна девојка пријавила дека на улицата Партизански одреди непознато лице со спуштени панталони се самозадоволувало пред присутните граѓани.

Според пријавата, во еден момент лицето седнало на клупа на автобуска постојка и ги вознемирило присутните.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.