Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Вистинскиот мал „Рај на Земјата“ е тука… (видео)

Оваа мала куќа среде шума ќе ве воодушеви со својот изглед, а посебно кога ќе ја видите внатрешноста…

Се повеќе луѓе се одлучуваат за помали куќи кои се полесни за одржување и ја пружаат топлината на домот.

Ова е една таква куќа. Сопственикот сакал место за одмор од стресниот живот, па направил свој мал дом од соништата.

Погледнете и споделете со пријателите:

Извор: Виреално