Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Поставил пластична цевка среде саксија. Кога ќе го видите резултатот, ќе се воодушевите!

Користејќи само неколку состојки, ќе ви покажеме како да направите прекрасна цветна кула, совршена за вашиот двор.

Погледнете го видеото:

by kucasnova

Извор: likemag