Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Изгубила контрола над автомобилот и завршила на неверојатно место (фото)

Една жена изгубила контрола над своето „бе-ем-ве“ и завршила на неверојатно место.

Имено, автомобилот завршил на бочната страна, помеѓу ѕид и куќа.

Жената ја извлекле пожарникари и, за среќа, не била сериозно повредена, но претрпела шок.

Несреќата се случила во Бакингемшир и предизвикала големо внимание кај минувачите, се додека пожарникарите не го отстраниле автомобилот.