10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова изгледа како нормално селфи, но позадината е вознемирувачка!

Селфито на овој пар на прв поглед изгледа како обична фотографија на маж и жена. Меѓутоа, ако погледнете малку подобро ќе забележите нешто навистина вознемирувачко

Ако не сте забележале, станува збор за одразот во стаклената врата зад парот. Во стаклото би требало да го гледаме тилот на жената, но намсето тоа, гледаме лице!

Фотографијата е објавена на Твитер, а твитерџиите коментирале дека станува збор за нешто демонско и паранормално.