12.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ја запросил девојката 148 пати, а таа воопшто не забележала!

Реј Смит се покажал како вистински романтичар – својата девојка ја запросувал со месеци пред таа да открие.

Смит на картичка напишал: „Дали ќе се омажиш за мене?“, а таа картичка ја покажувал на заедничките фотографии, се додека не ја запросил „прописно“ за овој Божиќ.

Погледнете…