6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Елиминирајте ги токсините со една голтка од оваа напивка

Со комбинација на овие состојки, направете штит за вашиот имун систем и така ќе спречите да ве нападнат бактерии и вируси, пишува Justhealthylifestyle.

Исполнете го телото со енергија, елиминирајте ги токсините и исчистете го црниот дроб со една голтка од оваа напивка.

Резултатите се видливи веднаш – прво ќе исчезнат темните кругови околу вашите очи.

Но, напивката мора да се пие секое утро цел месец. Потребна ви е лажица маслиново масло и лимонов сок кои ќе ги пиете на празен стомак. Потоа, сосема нормално можете да започнете со доручекот.

Спонзорирано: