13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Дали е ова најагресивниот возач на светот?! (видео)

Колку пати ни се случило да заглавиме со автомобил во снег? Меѓутоа, овој човек има скапоцен 4х4 автомобил, но веројатно не знае да го користи.

Погледнете, дали е ова најагресивниот возач на светот?