15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Забележал црна, пластична вреќа покрај ограда. Она што го пронашол внатре е страшно! (видео)

Не постојат зборови кои би можеле да ги опишат одговорните за овој инцидент.

Некој застрелал куче, го ставил во црна, пластична вреќа и го врзал за ограда. За среќа, случајни минувачи го забележале и успеале да му го спасат животот.

Како може некој да биде толку безчувствителен и да направи вакво нешто?

Погледнете: