1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ставила четки за заби во зовриена вода, а потоа… WOW!

Веднаш на почетокот ќе ви кажеме дека ова е еден од најдобрите „направи-сам“ проекти кои сте ги виделе во последно време.

За почеток потребно е да зовриете вода, и секако пластични четкички за заби.

Погледнете за што се работи: