7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Направил гнездо и ставил компир во средината: Неколку недели подоцна? Без коментар…

НАПРАВИЛ ГНЕЗДО ОД СЛАМА И СТАВИЛ КОМПИР ВО СРЕДИНАТА: Неколку недели подоцна? Без коментар…

Погледнете што направил…

by ludodobola