7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Хорор снимка која ги преплаши родителите: Нашето дете е опседнато од ѓаволот

Снимката која ќе ја видите подолу преплаши многумина.

На снимката се гледа бебе кое плаче по мајка си пред да се обиде да излезе од креветчето. Наместо да ја прескокне заштитната ограда бебето некако успеало да одржи рамнотежа и тоа стоејќи подолго време пред се врати назад.

Сепак, гледачите имале безброј прашања, едни предупредуваат на безбедноста на бебето, а други пак велат дека е „запоседнато“ бидејќи движењето кое го извело е речиси невозможно за толку мало бебе.