10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Го посрамотил пред цел клас. Осветата била брутална! (видео)

Во продолжение можеме да видиме што се случува кога насилник омаловажува друга личност.

Имено, еден „шегаџија“ се правел важен и одлучил пред сите во класот да удри едно момче со парче пица.

Потоа седнал на клупа среќен и со насмевка на лицето, но следел „студен туш“ за него…

Не сакаме да ви откриваме што се случило, но ве советуваме да го погледнете видеото: