19.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

За прашање од милион долари го повикал својот татко, кога ќе ја дознаете причината ќе бидете изненадени

Еден учесник во квизот Милионер освоил 500.000 долари, но не сакал да запре. Ризикувал се` па се одлучил за прашањето за милион долари.

Кога го слушнал прашањето го искористил џокерот „повикај пријател“, а тој го избрал својот татко. Набрзо потоа режијата ги споила таткото и синот преку телефон, а потоа се случило нешто неверојатно.

Кога ќе слушнете што му рекол на таткото, ќе останете без текст!