10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Жена го снимала својот маж додека спие: Тогаш се случило нешто страшно! Погледнете ја неговата рака…

Познато е дека татковците се екстремно заштитнички настроени кон своите деца, особено кон своите ќерки.

Малата Медисон си играла со таткото додека спиел, додека нејзината мајка снимала видео. Ијан брзо заспал додека неговото девојче скокало по креветот и по него. Сепак, возбуденото дете изгубило рамнотежа и почнало да паѓа кон работ на креветот!

Како да имал сетила на суперхерој, Ијан ја зграбил ќерката за нога без размислување. И Медисон и мајката биле во шок од брзата реакција која го спасила девојчето…

Погледнете го ова неверојатно видео: