22.8 C
Скопје
25. јуни 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Згодна плавуша со голем задник облекла костим на Дедо Мраз и прошетала низ град – погледнете ги реакциите на минувачите

Згодна плавуша со голем задник облекла костим на Дедо Мраз и прошетала низ град – погледнете ги реакциите на минувачите!

Во видеото во прилог погледнете ги реакциите на минувачите…