15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
SHOWBIZ

Започнал да пее, а веќе во првата секунда сите членови на жирито станале на нозе! (Видео)

Започнал да пее, а веќе во првата секунда сите членови на жирито станале на нозе! (Видео)

Чарли Луск застанал на бина на емисијата “The Voice: Holland”, подготвувајќи се да изведе позната нумера.

Веќе во првата секунда, сите членови на жирито го стиснале копчето, за да го видат овој пејач.

Погледнете…