1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ЛОКАЛНО

Во понеделник без вода дел од Ченто

ЈП „Водовод и канализација“ информира дека во понеделник на улицата Финска бр. 9 во населба Ченто, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од оваа улица и дел од улицата Сава Михајлов во време од 8.30 часот до санирање на дефектот.