7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Влегол во ринг против огромен џин од 150 кг! Она што следело ги изненадило сите во салата

Влегол во ринг против огромен џин од 150 кг! Она што следело ги шокирало сите во салата…

Дали големината е навистина важна? Тоа прашање на сите во салата им проаѓаше низ глава пред да започне борбата.

Погледнете што се случило: