15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Влегле во ресторан да доручкуваат, кога излегле непријатно се изненадиле!

Замислете, уживате во доручек во ресторан со своето семејство или пријателите, а случајно низ прозор гледате необична сцена – автомобилите од паркинг едноставно исчезнуваат пред вашите очи додека земјата ги „голта“.

Токму таков хорор доживеале жителите на едно градче во Мисисипи, кога одеднаш дошло до необична бука на паркингот пред ресторан за брза храна.

Погледнете што се случило: