13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Вештерка ги избезуми гостите во кафиќ!

Скриена камера во еден кафиќ во Вест Вилиџ ги избезуми гостите и им ја заледи крвта.

by MisterBuzz