13.8 C
Скопје
28. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Тој навистина е мајстор на својот занает (видео)

Менувањето гуми знае да биде многу досадно, но овој мајстор ќе ве воодушеви.

Кога ќе погледнете само со каква брзина менува гуми…

by coolPick