10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сите мислеа дека се шегува: Ова момче се фати на оро и ги остави сите без текст!

Сте ја слушнале ли познатата „играј како никој да не те гледа“? Ова момче дефинитивно го знае тоа…

Имено, момчето се фатило на оро и ги воодушевило присутните…

Погледнете и споделете со пријателите:

by ludodobola