7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сакала да го промени својот изглед за 50-тиот роденден, но никој не очекувал вакво нешто!

Кога се приближил нејзиниот 50-ти роденден, Диана одлучила да се пријави на Rachael Ray Show како би го променила својот изглед.

Била добра прилика малку да го освежи својот изглед и да се реши од сите погрдни називи кои ги добивала поради својот изглед.

Нејзината долгогодишна другарка Бет седела во публиката, но ни таа не можела ни да сонува што ќе се случи.