10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сакал да проба маица, но не можел ни да замисли дека ќе му се случи ова (видео)

Момците сакаа да пробаат маица, а потоа следела неверојатна шега…