7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Пукал од пиштол во заледено езеро. Она што го снимил ќе ве остави без текст!

Интернетот е навистина преполн со неверојатни видео снимки. Овој човек сакал да направи експеримент и да открие што ќе се случи доколку истрела куршум во дебел слој мраз.

Зел пиштол, камера и заминал на едно заледено езеро…

Погледнете што снимил: