1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова се случува кога улична потера ќе се претвори во комична тепачка! (ВИДЕО)

Ова е уште една од „лудите“ видео снимки кои доаѓаат од Русија.

Потерата траела неколку километри, се додека мерцедесот не го исфрлил од патот другиот автомобил. Возачот од мерцедесот излетал во желба да му се освети на другиот шофер, а потоа тепачката се претворила во вистинска комедија.
Имено, првиот возач извадил нож, но другиот возвратил со лопата! Погледнете што се случило потоа: